Echo Investment partnerem Festiwalu Soundedit

Echo Investment jest największą polską firmą deweloperską, realizującą projekty w sektorze biurowym, handlowym i mieszkaniowym. W tym roku Echo Investment jest również partnerem Festiwalu Soundedit. Dziękujemy za owocną współpracę!

Ambicją Echo Investment jest realizowanie dużych, wielofunkcyjnych i miastotwórczych projektów. Firma chce tworzyć miejsce funkcjonowania dla mieszkańców miast – wygodne do pracy, mieszkania, rozrywki i zaspokajania wszystkich potrzeb. Projekty realizowane przez Echo Investment mają promować miejski styl życia i przyciągać ludzi przez cały dzień.

Pamiętają, że ich klienci to nie tylko korporacje, sieci handlowe czy operatorzy hotelowi – klient Echo to przede wszystkim człowiek: właściciel mieszkania, klient centrum handlowego, pracownik biura, gość hotelowy. Chcą być jak najbliżej człowieka, żeby poznać jego potrzeby i dostarczać mu to, czego faktycznie oczekuje. Chcą mu również pomagać w identyfikowaniu jego potrzeb, a także proponować rozwiązania sprzyjające poprawie codziennego życia. Wszystkie działania prowadzą w taki sposób, aby każdemu z klientów móc powiedzieć: Twój komfort naszym standardem. Soundedit w pełni popiera ten sposób patrzenia na świat!

Źródło: www.echo.com.pl